Hat mérkőzésből négy győzelem
A múlt hétvégén rendezték meg a dr. Kotsis Attiláné és a Tatár Mihály országos gyerekbajnokság alapszakaszának első küzdelmeit. Országosan a lányoknál hét – ebből két nyíregyházi csapat – és a fiúknál négy csoportban mérték össze első csatáikat a gyerekek.
A hétvégén rajtolt az OGYB a röplabdásoknál
A Nyíregyházi Sportcentrum fiataljai nagyon szoros mérkőzéseket vívtak meg az ellenfelekkel.
A bajnokságot a 2001. január 1. és 2002. december 31. között született játékosok számára írták ki, de csapatonként két 2003-ban született játékos is szerepelhet. A második tornára novemberben kerül majd sor.
Eredmények:
Nyíregyháza “A” – Jászberényi RK “B” 3:0EVSI “A” – Nyíregyháza “A” 0:3Nyíregyháza “A” – Albrecht MVSC MVSI 3:0Edző: Moravszki Gyula és Moravszki Gyuláné
TEVA Gödöllői RC – Nyíregyháza “B” 3:0Nyíregyháza “B” – Dunakanyar “A” 3:0KRA – Nyíregyháza “B” 0:3Edző: Szekér Lászlóné