Igazi bravúr
A fiúk nagy része a héten a negyedik mérkőzését játszotta, ez rá is nyomta bélyegét a játékukra. A csapatvédekezés a fáradtság ellenére is jól működött…
Pethő Ákos U18 “A” kosárlabda csapata Szolnok ellen vívta meg csatáját a hétvégén.
A fiúk nagy része a héten a negyedik mérkőzését játszotta, ez rá is nyomta bélyegét a játékukra. A csapatvédekezés a fáradtság ellenére is jól működött, a félidei 10 pontos előnyből végül egy 2 pontos győzelem született, ami igazi bravúrnak tekinthető.
Nyíregyházi Sportcentrum Kosárlabda Akadémia U18- Szolnoki Olaj 58-56
Nehéz mérkőzés várt az U20-as korosztályunkra szombaton a Pécs ellen, ahol is 84-48 arányú vereséget szenvedtek fiaink. Ebben a bajnokságban két évvel fiatalabbak alkotják a csapat zömét, kiegészülve három korosztályos játékossal.