Igazi nagyüzem a labdajátékok háza táján
Három fronton lesz érdekelt a Nyíregyházi Sportcentrum kosárlabda szakága az előttünk álló hétvégén. Szombaton egy kettős rangadót vezet fel a kosárlabda U20-as korcsoportunk. A Nyíregyházai Sportcentrum Pécs ellen lép pályára a Bem tornatermében 13.30 órakor. Vasárnap Pethő Ákos U18 „A” csapata érdekelt a Kiemelt Bajnokságban. Ők 14 órakor mérkőznek meg Szolnok csapatával a Zrinyi tornatermében. Ugyanezen a napon az Országos Gyermek Bajnokság is útjára indul. Vajda Tamás vezérletével az U12-es kosarasaink a Zelkben  kezdik meg a pontvadászatot.A junior kézilabdás fiainkra is kemény küzdelem vár, október 10-én 16 órai kezdettel lépnek pályára a jó játékerőt képviselő Mol-Pick Szeged csapata ellen.  Helyszín: a Tiszavasvári úti sportcsarnok.            A Bécsi János által irányított csapat eddigi mérlege, négy mérkőzésből három győzelem. A megszerzett 6 ponttal jelenleg a Szeged előtt , az 5. helyen áll a tabellán. A mester győzelmet vár csapatától.