Ismét fontos mérkőzések előtt a kosárlabda szakág
Ismét fontos mérkőzések állnak az utánpótlás kosarasaink előtt. Az Országos Kadett Bajnokság selejtező második köre következik az előttünk álló hétvégén.
Az “A” csapatok mérkőzéseit Nyíregyháza, míg a “B” csapatok mérkőzéseit Debrecen rendezi. A négycsapatos küzdelmek azért is fontosak, mert az első két helyezett kivívja a bejutást az ország legjobb 16 kadett  csapata közé. A Nyíregyházán megrendezésre kerülő csoportküzdelmek résztvevői: Debrecen B, Soproni Tigrisek, MAFC A és a Nyíregyházi Sportcentrum A csapata.
Az itthoni küzdelmek helyszíne a Zelk Zoltán Általános Iskola tornaterme szombaton és vasárnap.