Alakul a röplabdás lányok játéka
Szombaton a Fatum-Nyíregyháza női röplabdacsapata Békéscsabára utazott egy nemzetközi kupára, ahol két igen hasznosnak mondható mérkőzést játszott a Békéscsabával és a romániai Lugos csapatával.
A vezetőedző, Kőhalmi Richárd célja az volt, hogy megnézze hol tart csapata a felkészülésben. Akad még csiszolni való az október közepén kezdődő bajnokságig, de már voltak biztató jelek is a lányok játékán, ilyen volt például a saját nevelésű játékos Tóth Fruzsina szereplése, aki liberó poszton most először mutatkozott be.