Téli Teremlabdarúgó Bajnokság Versenykiírása
Megrendezésre kerül a Városi INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság kizárólagosan csak a mi csapataink részére 40 – csapat nevezését tudjuk elfogadni a beérkezések sorrendjében.
Tájékoztatásul közlöm Önökkel, hogy ismét megrendezésre kerül a Városi INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság kizárólagosan csak a mi csapataink részére 40 – csapat nevezését tudjuk elfogadni a beérkezések sorrendjében.
Akik a szerda – csütörtöki csoportban szeretnének játszani azok a nevezések beérkezésének sorrendjében sorsolás nélkül alkotnak majd egy tízes csoportot és ők mindig vagy szerdán vagy csütörtökön játszanak majd.
A bajnokság helyszíne a MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA felújított csarnoka Örökösföld.
A nevezési díj változatlanul 55.000 Ft.
A nevezési lap letölthető a mellékleteknél!
NYÍREGYHÁZA VÁROS2015 – 2016. évi

Téli Teremlabdarúgó BajnokságVersenykiírása

1./ A bajnoki kiírás célja:

Az INTERSPORT Nyíregyházi Városi Szabadtéri Bajnokságban szereplő csapatok részére plusz lehetőség biztosítása a téli időszakban történő sportolásra.
Más csoportok csapatainak megismerése erő felmérési lehetőség.
Nyíregyháza Város INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Téli Teremlabdarúgó bajnokság győztesének eldöntése.

2./ A bajnokság rendezője:

NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Nonprofit kft – Városi Kispályás Bizottság.

3./ A Kispályás Bizottság:Elnök: Dajka László
4./ A bajnoki sorozat helye:
Nyíregyháza Móra Ferenc Általános IskolaÖrökösföldi lakótelep.
5./ A bajnokság ideje: 2015.-november 12 – től – 2016. február 27 – ig szerda – csütörtöki -szombati és vasárnap délelőtti időpontokban.
6./ Résztvevők:

A terembajnokságban szerepelhet minden csapat amely hivatalos résztvevője a Nyíregyházi Városi INTERSPORT Kispályás Szabadtéri Bajnokságnak és játékosai érvényes igazolással rendelkeznek.
Más csapatba igazolni lehet de az átigazolt játékos a tavasz folyamán már nem igazolhat új csapatba!
A teremlabdarúgó bajnokságra vonatkozóan is érvényes a szabadtéri bajnokság kiírásában szereplő….

6/c-12/1,2,3,4,5,6,8,9,10,11-pont illetve a 13/-1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13,14,15 16,17,18,19,20,22,23,24,25,26,27,28,30,31,32,33,34,35,36

A bajnokság folyamán egy játékos kizárólag csak egy amatőr és egy öregfiúk csapatban szerepelhet a szabadtéri bajnoksághoz hasonlóan!
A Téli bajnokságban szerzett büntetést az adott sorozatban kell letölteni a büntetés a szabadtéri bajnokságra nem érvényes!

7./ Nevezési díj: 55.000-Ft/csapat.
8./ Nevezés: Az INTERSPORT Téli Teremlabdarúgó Bajnokságra a nevezéseket a beérkezések sorrendjében az első 40-csapatrészéről fogadjuk el!A nevezés érvényessége a nevezési díj befizetésével és a nevezési lap leadásával valósul meg.
NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2015. október 31.
9./ A bajnokság rendszere:

A benevezett csapatokat kiemelés nélkül egy kalapból sorsoljuk ki négy tízes csoportra osztva. A mérkőzések játék ideje 2 x 20 perc!
Amennyiben az Old Boys csoportból 10 csapat nevez úgy őket egy külön csoportba soroljuk!
A négy tízes csoportban körmérkőzések után a csoportok első két helyezettjei mérkőznek meg a végső győzelemért 2016 február 27.-én két négyes csoportban , mindkét csoportba kerül sorsolás útján két első és két második helyezett csapat. A két csoport győztes játszik az 1-2 a két csoport második a 3 – 4 .–helyért (a játékidő ezen napon 2 x 15 perc).
A bajnokság végén azonos pontszám esetén a Versenykiírás 9/b pontja a meghatározó!

10./ Díjazás:

A győztes elnyeri a INTERSPORT Nyíregyháza Város Téli Terem Bajnoki címét Vándorserleget (melyet egy évig őrizhet) és annak kicsinyített mását illetve oklevelet kap.
A második helyezet csapat serleget, oklevelet kap.
A harmadik helyezet csapat serleget, oklevelet kap.
A negyedik helyezet csapat serleget, oklevelet kap.
Minden csoport győztese serleget kap.
A gólkirály és a legjobb kapus mind a négy csoportban külön díjban részesül.

A bajnoki küzdelmekre minden csapatnak jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk.
Nyíregyháza 2015.09.16
Kósa ÁrpádNyíregyházi Sportcentrum Kft ügyvezető igazgató