A kötelező bronzérem
Szeptember 12-13.-án nagyszabású versenynek adott otthont Székesfehérvár, mégpediglen a Magyar Atlétikai Csapatbajnokság Döntőjének.
A döntőre 89 csapat nevezett, köztük a Nyíregyházi Sportcentrum a Debreceni Sportiskolával közösen alkotva egy csapatot. A kollektíva 352 ponttal a tavalyihoz hasonlóan  a reális 3.  helyet szerezte meg összesítésben a BHSE-UTE, és a GEAC–BEAC Ikarus mögött. Pontszerzésben a nyíregyházi csapat erősebbnek bizonyult a debreceninél, mintegy 20 ponttal többel járult hozzá a dobogós helyezéshez.
A serdülők is itt, és ugyanekkor vívták saját harcukat. Ők magasan túlszárnyalták a tőlük elvártakat. A serdülő fiú csapat ezüstérmet szerzett, összesítésben pedig a hatodik helyen végeztek. Leveleki Bence nevét feltétlen ki kell emelni, aki nagyszerűen teljesített távol- és ötös ugrásban is.