Megvédték címüket
Az idényvégi eredményeket hozó szuperliga döntőben Bakosi Péter és Helebrandt Máté újra az élen végzett.
Tavaly két nyíregyházi versenyző végzett az élen a szuperliga döntőjében. Ők a mostani debreceni fináléban vasárnap kerültek sorra, és mindketten meg is védték a címüket. Bakosi Péter miként az utóbbi évek valamennyi honi versenyén ezúttal is uralta a magasugrást, más kérdés, hogy a 210 centitől jóval nagyobbat akart ugrani, de ez most csak így jött össze. Helebrandt Máténak sincs igazi riválisa gyaloglásban, ezt újfent igazolta.
Forrás: szon.hu