Bakosi Péter a magasugrás Mekkájában
A Nyíregyházi Sportcentrum magasugrója egy rendkívül színvonalas magasugró gálára utazott el július 29-én Eberstadtba. Az egyedülálló atmoszférájú verseny remek lehetőséget nyújt, hogy erős ellenfelekkel szemben mérettesse meg magát.
Az egyedülálló atmoszférájú verseny remek lehetőséget nyújt, hogy erős ellenfelekkel szemben mérettesse meg magát. A viadalra olimpikonok és világbajnokok gyűlnek össze. Péternek tartania kell a formáját, hisz a versenyidény még számára javában tart, szeptember közepén engedhet meg magának egy kis pihenőt.
A Sportcentrum versenyzője az U23-asok között indul, a viadalra vasárnap kerül sor.