Jó hangulat, remek mérkőzések
Csodaszép időjárás, remek szervezés, nagyszerű díjazások és természetesen izgalmas mérkőzések jellemezték a négy napig tartó Sóstó Gyógyfürdő Zrt. Nyíregyházi Sportcentrum Strandfoci Fesztiválját.
A záró napon 27 mérkőzés került megrendezésre, mintegy 1500 néző kísérte figyelemmel a nap folyamán az izgalmasabbnál izgalmasabb mérkőzéseket. A torna bővelkedett meglepetésekben, ezek közül is a legnagyobb volt a tavalyi bajnok (Offside Sport Cafe) kiesése. Kellemes tapasztalás volt viszont, hogy az új csapatok veszik fel a versenyt a régi, rutinos csapatokkal szemben. A jövőt illetően abszolút biztató tény az is, hogy a 94 mérkőzésnek egyetlen kiállítása  volt csupán, így méltán beszélhetünk egy igen sportszerű tornáról. A döntő, délután öt órakor zajlott, igen népes közönség előtt. Izgalmakban, fordulatokban gazdag viadal tette fel a koronát a négy napra.
A Fesztivál győztese megérdemelten a Ralda Rallye Team Kft. csapata lett, míg a második helyet a Pikoló Söröző együttese, a harmadik helyet pedig az  Autonet FC szerezte meg
A torna különdíjasai:

Gólkirály: Szabó Mihály (Pikoló Söröző)
Legjobb kapus: Bíró Zoltán (Autonet FC)
Legjobb játékos: Kovács Erik (Ralda Rallye Team Kft.)