Lekli József és Bus Iván is visszatér
Korábbi játékosaival egyezett meg a közös folytatásról a nyíregyházi kosárlabda-csapat vezetősége.
Két korábbi játékosa visszatérését is bejelentették a nyíregyházi férficsapatnál. Lekli József megszerzése nagy fogásnak számít, a nyolcszoros magyar válogatott center Zalaegerszegről tér vissza, távozása óta játszott Kaposváron is és bajnok lett az Alba Fehérvárral. Bus Iván is dunántúli csapatokban (Paks, Sopron, Szombathely) pattogtatott az elmúlt években, most ő is csatlakozik az NYKK-hoz.
Szerződést kötöttek az 1999-es születésű Fazekas Csabával is.
Forrás: szon.hu