Nyíregyházi Sportcentrum Családi Napja
A Nyíregyházi Sportcentrum az elmúlt szezon zárásaként immáron 3. alkalommal szervezte meg június 20-án a Családi Napot a sportcentrum gyerekeinek, szüleiknek és támogatóinak.
Minden sportcentrumos gyerek tudja már, hogy tehetség, kemény munka, kitartás és szerencse is szükséges a győzelemhez. Azonban ezen a napon nem a győzelem, hanem a részvétel volt a fontos. Az egész napos eseményen közel 600-an vettek részt, még a bizonytalan időjárás sem tudta kedvüket szegni a részvevőknek. A szervezők klasszikus, elmaradhatatlan programokkal várták az érdeklődőket. Szerepelt az egész napos programban kispályás labdarúgás, strandröplabda, streetball, lábtenisz, játékos sorverseny, teke és főzőverseny is. Minden megmérettetésben győzteseket hirdettünk. A család apraja-nagyja megtalálhatta a számára érdekes programot. A jólesően elfáradt felnőtt és gyermek kora délután finomabbnál finomabb falatokkal csillapíthatták éhségüket.
A kipirult arcok is mutatták, a szervezett közös sportolási lehetőség felvillanyozott mindenkit, gyermeket és felnőttet egyaránt.