Nagyszerűen szerepeltek úszóink a Delfintalálkozón
Május második hetében 16 nyíregyházi sportcentrumos 2005-2006-os születésű gyermek vett részt Budapesten a Delfintalálkozón, a Komjádi uszodában.
Egy rendkívüli kemény mezőnyben születtek nagyon szép sikerek. Sikerült több szintidőt megúszni a gyerekeknek a júliusban megrendezésre kerülő magyar bajnokságra (delfin korcsoport). Sajgó László csoportja egyre több ARANYJELVÉNNYEL büszkélkedhet, és ezt csak tovább gyarapították ezen a megmérettetésen.
Örvendetes az a tény is, hogy minden résztvevő sportolónk javított minden versenyszámban, új egyéni csúcsok születtek.
A teljesség igénye nélkül néhány név a versenyzők közül: Barkóczi Roland, Kovács Péter, Csernyik Dániel, Ványi Dávid, Tomasovszki Emese Elina, Sztruhár Jázmin, Lengyel Áron, Molnár Kitti, Jakab Anna.