Újabb siker a SZÉPKORÚAK OLIMPIÁJA
Immáron második alkalommal rendezte meg Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum együttesen a Szépkorúak Olimpiáját a Városi Stadionban.
Az érdeklődés nem, az időjárás viszont kérdéses volt. Szerencsére ez utóbbi is kegyes volt hozzánk, így közel 400 fő részvételével, óriási sikerrel bonyolódott le ez a nap. A lelkes “fiatalok” női és férfi kategóriában, 7 versenyszámban mérettethették meg magukat. A sportos napot Dr. Kovács Ferenc Nyíregyháza MJV polgármestere nyitotta meg, és Halkóné Dr. Rudolf Éva Nyíregyháza MJV képviselője, a Spot Bizottság elnöke zárta. Ez a nap lehetőséget adott arra, hogy segítsük a nyugdíjasok sportolását, kikapcsolódását.
A részvevők hozzáálása a legfőbb bizonyíték arra, hogy a sport iránti szeretet nem szűnik meg az idő múlásával sem.