Kezdődik a nyári időszak a SZÉPKORÚAKNÁL
Ma reggel 9 órakkor ünnepélyes keretek között nyitotta meg Kósa Árpád a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője a Szépkorúak Sportklubjának nyolcadik évadát a Stadion tekecsarnokában.
A 360 főre duzzadt tagsági létszám, mára már az ország legnagyobb nyugdíjas sportklubja. A Városi Stadion ad otthont, és a Nyíregyházi Sportcentrum kínál minden szépkorú számára sportolási lehetőséget térítésmentesen hétről-hétre.
Dajka László a Nyíregyházi Sportcentrum főszervezője is köszöntötte a szép számal megjelenteket, és tájékoztatásul elmondta, hogy még mindig lehet jelenkezni a május 21.-én megrendezésre kerülő Szépkorúak Nyíregyházi Olimpiájára.