Nyíregyháza Atlétikai Diákolimpiai bajnoksága. 2015.
Nyíregyháza Atlétikai Diákolimpiai bajnoksága. 2015. A verseny célja: Versenyzési lehetőség biztosítása, a bajnoki címek eldöntése.
Nyíregyháza Atlétikai Diákolimpiai bajnoksága.2015.

A verseny célja: Versenyzési lehetőség biztosítása, a bajnoki címek eldöntése.
A verseny ideje,helye: 2015.április 28/Kedd/: IV. kcs. többpróba+V-VI. kcs egyéni2015. április 29. /Szerda/: II-III. kcs. többpróba+V-VI. kcs. egyéni.Nyíregyháza, Városi Stadion
A verseny rendezője: Nyíregyházi Sportcentrum.Elnök: Bakosi BélaElnökhelyettes: Szalka GézaTechnikai helyettes: Bihari DávidTitkár: Fábián János
A verseny résztvevői: A diákolimpia II-VI. kcs. tanulói.Nevezés: Interneten az MDSZ honlapján.Nevezési határidő: 2015.április 27.Kérjük a kísérő tanárokat, biztosítsák hogy a versenyzők érvényes iskolaorvosi vagy sportorvosi igazolással rendelkezzenek.
Díjazás: Az egyéni és csapat verseny I-III. helyezettjei éremdíjazásban részesülnek.
Költségek: A rendezés és díjazás költségei a rendezőt, a részvétel költségei a résztvevőket terheli.
Egyéb: A versenyen a MASZ szabályai érvényesek, valamint óvás is a MASZ szabályok szerint lehetséges.

Az időrendi kiírást megtekinthetik a mellékleteknél!