Kölyökatlétika a BUSZACSA-ban
Második alkalommal rendezte meg a Kölyökatlétikai Program keretein belül ügyességi versenyét a Nyíregyházi Sportcentrum Bakosiné Szenczi Erika koordinálásával.
A 2009-ben induló speciális program remek lehetőség a 6-12 éves gyermekek számára a koordinációs képességek fejlesztésének szempontjából. A szokásostól egy kicsit eltérő szemlélet segítségével ismerkednek meg a testnevelés alapjaival a gyerekek.
A tegnapi verseny nyolc iskola, több mint 100 gyermek részvételével zajlott. Játék és élmény jellemezte a napot, a hazai szakembereknek pedig remek lehetőség arra, hogy fiatal tehetségeket leljenek.
A Kölyökatlétikai Verseny helyezettjei:
I. Helyezett Arany J. Gimnázium és Ált. IskolaII. Helyezett Bem József Ált. IskolaIII. Helyezett Bethlen G. Gimn. és Ált. Iskola