Szuper röplabdás hétvége
Igazán sikeres hétvégét tudhat maga mögött a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakága. A felnőttek megtették az első lépést az 5. hely megszerzéséért, magabiztos 3-0-ás győzelmet arattak a Jászberényiek felett a BUSZACSA-ban.
Az Akadémisták sem tétlenkedtek az NB II keleti csoportjában, 3-2 arányban győzedelmeskedtek a listavezető Szeged ellen. A mérkőzés jól szolgálta a felkészülést, hiszen Balázs István tanítványai a következő hétvégén Tatabányára utaznak az Országos Bajnokság döntőjére.
Két győzelem esetén a serdülő lányaink is bekerülhetnek a hatos döntőbe, mint ahogy már bent van a Moravszki házaspár gyermek csapat.