Győzelem igazi csapatmunkával
Ilyen az a mérkőzés, amikor egy csapat az előre megbeszélt taktika szerint játszik.
Szombaton délután remekül kezdett Algyőn a Nyíregyházi KC második vonalbeli férfi kézilabda együttese. A remek védekezés megfelelő alapot adott a támadásokhoz és az első félidőben végig vezettek a vendégek. Szünet után sem változott a helyzet, a jól játszó nyíregyházi két-három, időnként négy góllal mentek. Aztán a hajrában még rátettek egy lapáttal és értékes két pontot szereztek. A vendégeknél mindenki pályára lépett és valamennyi játékos odatette magát, így a győzelem igazi csapatmunka eredménye.
Algyő-Nyíregyházi KC 21-30 (10-15)Algyő, 400 néző, v.. Nagy, Turóczi.
NYKC: Kőrizs – Nagy Cs. 4/2, Kurbely 2, Kleis 3, Tumidalsky 2, Gubó 1, Tóth 3. Csere: Nagy L., Boczák (kapusok), Balda 3, Varga L. 2, Pánczél 4, Bécsi, Illés, Kozma 1, Kaplonyi 5. Szakmai igazgató: Varga Zsolt.
Kiállítások: 6, illetve 10 perc. Hétméteresek: 6/4, illetve 2/2.
Forrás: szon.hu