Edzésekkel töltötték meg a bajnoki szünetet
Hiába keresték portálunkon az elmúlt hétvégi eredményeket a kézilabda megyebeli kedvelői, ugyanis nem volt forduló sem a bajnokság második, sem a harmadik vonalában, sőt, a megyei pontvadászatokban is húsvéti szünet volt. A Nyíregyházi KC NB I. B-s férfi együttese kihasználta ezt, és edzésekkel készült a folytatásra.
Az erőfejlesztés után már az algyőiek elleni meccsre készülnek.
– Számunkra jól jött ez a szünet, hiszen már csak öt forduló van hátra a bajnokságból – kezdte olvasóink tájékoztatását Varga Zsolt, az NYKC szakmai igazgatója.
A kondit is javították
– Az elmúlt héten elsősorban a fizikai képzésre helyeztük a hangsúlyt, illetve a hetet egymás közti meccsel zártuk. Ezen főként a támadásbeli figurákat, mozgásokat gyakoroltuk. Ez a hét már az Algyő elleni szombati találkozóra történő felkészülésé. Jól dolgoztak a srácok a múlt héten, egy közös vacsorával kovácsoltuk még jobban össze a társaságot.
A következő napok edzésein jön a célirányos munka, amivel az algyőiek elleni taktikát fogják gyakorolni, csiszolni.
Forrás: szon.hu