Erdős Zsófia meghívót kapott a válogatott keretbe
Hosszú évek után végre van felnőtt válogatott kerettagja Nyíregyházának Erdős Zsófia személyében (utoljára 2008-ban volt).
Németh Lajos a Magyar Röplabda Szövetség elnökségének tagjától kapta Zsófi a levelet, melyben értesítették további 33 játékossal együtt, meghívást kapnak a május 18-31.-éig tartó edzőtáborba. A kerettag létszámát hetente csökkentik és bízunk abban, hogy Zsófi ott lesz a végső 14-es keretben.
Megalapozottak a reményeink, hiszen egy igen jó alkatú, jó blokkoló, vérmes játékosról van szó, aki ki is fogja harcolni a tagságot. Az edzőtáborig Kőhalmi Richárd, Erdősné Balogh Erika és Natalia Akimova is segítik a felkészülését.
Addig is még komoly munka  és feladat vár a Fatum-Nyíregyháza csapatkapitányára, hisz a bajnokság még nem fejeződött be, az 5. hely megszerzéséért munkálkodik a csapattársaival együttesen.