NYUSZI FUTÁS 2015. április 4.
A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM szervezésében immáron 23. alkalommal kerül megrendezésre a NYUSZI FUTÁS a Városi Stadionban.
A program 10 órakor kezdődik egy elmaradhatatlan energikus ZUMBÁVAL, természetesen Kalapos Tamás közreműködésével. Ezt követően a legkisebbek állhatnak rajthoz és teljesíthetik a számukra kitűzött távot. Őket követik az alsósok, felsősök, majd a családok (1 felnőtt+1 gyerek). Minden kategóriában éremmel díjazzuk a dobogósokat. A futószámoknak kísérőprogramjai is lesznek, mint például a tojáselkapó-, és locsolóversmondó verseny.
Természetesen a tavalyi esztendőhöz hasonlóan az ovisoknak most is tartogatunk meglepetés programot, amit csak a helyszínen fogunk felfedni.
A rendezvény legfőbb támogatói közül a SZABOLCS TAKARÉK SZÖVETKEZET kedvezményes lehetőségekkel vár minden érdeklődőt a sátrában, míg a MORZSI PÉKSÉG ingyenes süteménykóstolással kedveskedik a résztvevőknek.
Ismét jelen lesz LULU BOHÓC, aki lufikkal és arcfestéssel várja a gyerekeket.
Nem maradhat el a nyuszi simogató sem, hiszen több tapsifüles is lesz a kialakított simogatóban.
A TRANS- VIDIA jóvoltából veterán autóval fotózkodhatnak a régi autók szerelmesei.
Minden résztvevőt megajándékozunk aki valamelyik távot teljesíti, illetve minden célbaérkező tombola szelvényt  kap.
A program zárásaként tombola ajándékok sokaságát sorsoljuk ki, amelyek között számos sporteszköz, játék, belépők és ajándéktárgyak szerepelnek.
Várunk mindenkit szeretettel – KÖSZÖNTSÜK EGYÜTT A TAVASZT!