Közös felkészülés a német atlétákkal
A Nyíregyházi Sportcentrum ugró atlétái ezúttal a német sporttársakkal készülhetnek Székesfehérvárott. Az edzőtábor március 30-tól április 10-ig fog tartani, amely remélhetőleg kellően felkészíti őket a következő hónap kihívásaira.
Hamarosan kezdődik a versenyidény, május 9-én Nyíregyházán Csapatbajnokság. Bakosi Béla edző pontos edzéstervvel készül, napi két edzés és azt követően a német kollégákkal szakmai értékelés segíti a munkát.
Az edzőtáborba utaznak:Bakosi Péter, Lesku Norbert, Pál Robin, Leveleki Bence és Bakosi Béla edző.
Fotón: Pál Robin