Telegdi-Tessedik Iskolanap
Immár hagyomány, hogy minden évben megrendezésre kerül a Telekdi és Tessedik Sportnap. A nyíregyházi, debreceni és kisvárdai tagintézmények diákjai mérik össze tudásukat, ügyességüket 4 sportágban (kispályás labdarúgás, tollaslabda, asztalitenisz, ügyességi sorverseny).
 Telegdi-Tessedik Iskolanap
A rendezvény időpontja: 2015. február 27. péntekHelyszín: Nyíregyháza, Bujtosi Szabadidő CsarnokKezdés: 9.00 óraBefejezés: kb. 14.00 óra
Idén Nyíregyháza ad otthont ennek a remek kezdeményezésnek, a helyszín a BUSZACSA. A sportnapra közel 400 fiatalt vár a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata.