Sólyomfiókák remek szereplése a Kenguru Kupában
A Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák kosárlabda csapata (U11) 2004 és 2005-ben született tanulókból áll. A Kenguru Bajnokságban eddig lejátszott 10 mérkőzésből 8 győzelem  és 2 vereség áll a csapat neve mellett.
A nyíregyházi SC Sólyomfiókák remek szereplése a Kenguru Kupában
A Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák kosárlabda csapata (U11) 2004 és 2005-ben született tanulókból áll. A Kenguru Bajnokságban eddig lejátszott 10 mérkőzésből 8 győzelem és 2 vereség áll a csapat neve mellett.
A két vereség érdekesen született, hiszen több büntetővel nyerte meg az ellenfél. A csapat nagy részét harmadikos tanulók alkotják, akik egy évvel fiatalabbak az adott korosztálynál. Ez még jobban növeli a győzelmek értékét!
Sajnos rossz hír, hogy az egyik gólerős harmadikos játékos fél évre kiesett sarokcsont törése miatt. A többiek eddig megfelelően tudták helyettesíteni. A fejlődés látható a csapaton, hiszen az “E” csoportból indultunk és most kopogtat a csapat az “A” csoport ajtaján.
Mérkőzések:

Sólyomfiókák – CS Crisul Oradea 20:0