NB 1/A U21 Kosárlabda Bajnokság
Kemény és szoros mérkőzésre számított Siska János edző, hiszen a bajnokságot vezető csapattal játszottak. Az első fordulóban hazai pályán sikerült nyerniük a nyíregyháziaknak, ezért várható volt, hogy vissza akarnak vágni a vereségért.
Naturtex-SZTE-Szedeák U21 – Marso-NYKK-Nyíregyházi Sportcentrum U21 86:82
Legjobbak: Molnár M. 20/3, Czura A. 12, Garamvölgyi Á. 14, Lajsz G. 17, Kósa T. 17/9.
Nem kezdődött jól a mérkőzés, az első negyedben már 12 ponttal vezetett a Szeged. A félidőre sikerült csökkenteni a hátrányt és a harmadik negyed végére át is vette a vezetést a Sportcentrum csapata.
Mindkét csapat nagyon színvonalas mérkőzést játszott és a mérkőzés végéig szoros volt az eredmény. Sajnos a végén fegyelmezetlenek voltak a Nyíregyháziak és ezt ki is használta az ellenfél. Végeredményben a vereség ellenére is elégedettek lehetünk.
Marso-NYKK-Nyíregyházi Sportcentrum U21 – ASE U21 119:74
Legjobbak: Molnár M. 16/3, Czura A. 14, Oláh Z. 11, Kósa T. 21/3, Garamvölgyi Á. 24.
A bajnokság 11. helyén álló csapat ellen csak a győzelem volt elfogadható. A paksi  csapatban sok a fiatal játékos, ezért arra számított a nyíregyháziak trénere, hogy a mérkőzés elején nagyobb különbségre tudnak szert tenni.
A felnőtt mérkőzésen szerzett sérülése miatt sajnos Lajsz Gergely nem tudta vállalni a játékot, ezért más szerkezetben kezdték el a mérkőzést. Az első félidőben már húsz pontos volt az előny, és ezt tovább növeltük a harmadik negyedre. Örvendetes tény, hogy a fiatal játékosok is sokat játszottak és tartani tudták a megszerzett előnyt. Siska János elégedett a csapat teljesítményével, hisz ezzel a győzelemmel még egy lépéssel közelebb kerültek a döntőbe jutás felé.