Vízilabda Vidékbajnokság
Február 7-én játszott vízilabda mérkőzést Vácott az AQUA SE Nyíregyháza vízilabda gyerekcsapata. A vidékbajnokságban szereplő 2001-2002-es korosztály a Váci Vízilabda SE, és a DVSE II. csapatai ellen küzdött meg.
Vidékbajnokság Gyerek II.
AQUQ SE Nyíregyháza – Váci Vízilabda SE 10-11 (0-5, 3-1, 3-2, 4-3)
Gólszerzők: Spák Csanád 3, Kedves Iván 2, Pethe István 2, Molnár Kristóf, Vetési Szabolcs, Szanics Gergely.
Hiába játszott a csapat a meccs nagy részében jobban mint az ellenfel, az első negyednyi (0-5) teljes rövidzárlat döntőnek bizonyult. Kezdőkapusunk hiányát nagyon megérezte a csapat.
DVSE II. – AQUA SE Nyíregyháza 9-17 (2-5, 3-3, 1-5, 3-4)
Gólszerzők: Pethe István 5, Spák Csanád 4, Molnár Kristóf 2, Lipták Milán 2, Vetési Szabolcs, Benkő Benjámin, Dobos Dávid, Lamos Balázs.
Könnyed győzelem volt, csak a gólkülönbség lehetett kérdés. Ezen a mérkőzésen az újoncok is sok játéklehetőséget kaptak.