Parádés kezdés
A Nyíregyházi KC remek játékkal indította meg a tavaszi fordulót az NB I/B keleti csoportjában a Fradi ellen. A nyíregyháziak  jól felkészültek a vendégek játékából, így sikerült visszavágni – elsősorben Kaplonyi vezérletével – az ősszel elszenvedett vereségért. A győzelemhez nagyban hozzájárult a két kapus teljesítménye
A nyíregyháziak jól felkészültek a vendégek játékából, így sikerült visszavágni – elsősorben Kaplonyi vezérletével – az ősszel elszenvedett vereségért. A győzelemhez nagyban hozzájárult a két kapus teljesítménye, és természetesen a szép számú közönség, akik a hangulatról gondoskodtak.
Nyíregyházi KC – Ferencváros 29-25 (12-9) Nyíregyházi KC: Nagy L:- Nagy Cs.1, Pánczél 6, Tumidalsky 2, Gubó 6, Kaplonyi 5, Tóth.Csere: Kőrizs (kapus), Kleis 3/2, Varga 1, Bécsi, Braun 1, Kurbely, Balda 4.