Új Név, szélesebb paletta!
2015-től a Nyírsuli új neve: Nyíregházi Sportcentrum. Az elmúlt esztendőkben a nyíregyházi sport jelentős bővülésen és fejlődésen ment keresztül. Igaz ez a sportolók létszámára, a bővülő infrastruktúrára, és az utánpótlás fejlődésére is.
2015-től a Nyírsuli új neve: Nyíregházi Sportcentrum.
Az elmúlt évben bővült a Nyírsuli Kft. szerepköre. A társaság ma már üzemelteti a felújítás alatt álló BUSZACSÁT, a felnőtt röplabdacsapatot és a férfi kézilabdázókat, illetve az eredményes nevelőmunkának köszönhetően több versenyzője is a riói olimpiára készül.
A kialakult működéshez igazodik a három igazgatóság és az új név, amely már magába foglalja a teljes portfóliót. Így tehát az 1600 utánpótláskorú sportolók versenyeztetését hat szakág keretein belül, az élcsapatok és élsportolók managelését és a BUSZACSA üzemeltetését.