Új légiós érkezhet
Rövid szünetet kaptak csak a Fatum-Nyíregyháza röplabda játékosai, akik a jövő héten már újabb bajnokit játszanak. Illetve játszanának, de a következő ellenfél, a Jászberény halasztást kért, így elmaradhat a január 17-re tervezett nyíregyházi összecsapás.

– Mivel idegenben is legyőztük a jászberényieket, így mi vagyunk a párharc esélyesei, de kérték a módosítást, így minden bizonnyal csak februárban játszunk majd egymás ellen. Mindez számunkra jó is lehet, mivel szeretnénk egy külföldi légióssal megerősíteni a keretet, így lenne idő a beillesztésére – mondta Erdősné Balogh Erika, a csapat edzője.
Az NRK így sem marad meccs nélkül, már felvették a kapcsolatot a Szatmárnémetivel, és egy felkészülési találkozót vívhat a két együttes a jövő héten.
DL, nyiregyhaza.hu