21. Móricz Kupa Nyíregyházán
A 4. korcsoportos lány röplabdázóktól lesz hangos a hétvégén Nyíregyháza. Immár 21. alkalommal kerül megrendezésre december 5.-6-án a Móricz Kupára, melyen 12 csapat méri össze majd tudását. A korosztályos válogatottakat felvonultató torna igen nívósnak ígérkezik
A 4. korcsoportos lány röplabdázóktól lesz hangos a hétvégén Nyíregyháza.
Immár 21. alkalommal kerül megrendezésre december 5.-6-án a Móricz Kupára, melyen 12 csapat méri össze majd tudását. A korosztályos válogatottakat felvonultató torna igen nívósnak ígérkezik, a magyar csapatok mellett érkeznek együttesek Szlovákiából, Lengyelországból és Romániából. A rangos kétnapos eseményt Nyíregyháza MJV önkormányzata és a Nyírsuli Kft. támogatásával sikerül megvalósítani. Az idén újdonság, hogy a nyíregyházi színeket a Móricz és Bem Iskola röplabdás növendékei együtt, a Nyírsuli csapatában képviselik. A 12 csapat 4×3-as csoportban fog körmérkőzéseket tartani két helyszínen a Móricz Zsigmond Általános és a Vécsey Károly Általános Iskolában. A szombati elődöntők után, vasárnap kerül sor a legnagyobb küzdelmekre, a döntőkre.
A viadalon induló csapatok: Nyírsuli ( Móricz és Bem Iskola közösen), Zrínyi DSE Kecskemét, Budapest Bank BRSE, Stropkov, Vasas SC1, Jaslo, Svidnik, Vasas SC2, Újpest TE, Satu Mare, Presov, MTK
A csoportbeosztások:
“A” csoport1. Zrínyi DSE Kecskemét2. Budapest Bank BRSE3. Stropkov