Egyet fizet kettőt kap
Két izgalmas mérkőzés vár ezen a héten a Fatum-Nyírsuli röplabdás lányaira. November 27.-én, csütörtökön 17 órától a magyar kupában a Kaposvár ellen szállnak ringbe a nyíregyháziak, november 30.-án, vasárnap 18 órától pedig a bajnokság keretein belül az UTE-val mérkőznek meg.
Két izgalmas mérkőzés vár ezen a héten a Fatum-Nyírsuli röplabdás lányaira.
November 27.-én, csütörtökön 17 órától a magyar kupában a Kaposvár ellen szállnak ringbe a nyíregyháziak, november 30.-án, vasárnap 18 órától pedig a bajnokság keretein belül az UTE-val mérkőznek meg. A helyszín mindkét alkalommal a Bujtosi Szabadidő Csarnok.
A mérkőzésekre csütörtökre és vasárnapra is  lehet regisztrálni. Ezúttal azonban meccseként külön-külön egy jegy áráért ketten nézhetik meg a derbiket, azok a kedves szurkolók, akik elküldik blazsan.monika@nyirsuli.hu címre vagy a 30/7799927-es telefonszámra a nevüket és az elérhetőségüket és azt, hogy melyik mérkőzést szeretnék megnézni!