Az MTK érkezik
Az MTK-t fogadja vasárnap a Fatum-Nyírsuli-NRK. A női röplabdások szeretnék itthon tartani a három pontot.
Az élcsapatok után most megint olyan együttesekkel találkozik a Fatum-Nyírsuli-NRK, melyek ellen fontos lenne a győzelem. A vasárnapi vendég MTK például közvetlen riválisnak számít, mivel a fővárosiak is szeretnének bekerülni az első négybe. Márpedig a bajnokság eddigi fordulóit látva ott a Békéscsabának, a Gödöllőnek és a Vasasnak bérelt helye van, azaz a negyedik helyért nagy csata várható. Az MTK jelenleg a 9. a Nyíregyháza a 4. helyen áll így az NRK a találkozó esélyese. A nyírségiek közül több játékos is rangos elismerést vehetett át a Városi Sportgálán, így Vén Eszter, Sikos Petra és Hengsperger Anna is díjat kapott. A kubai légiós Norris térdét a közelmúltban megműtötték, de rá még nem számíthat Kőhalmi Richárd vezetőedző. A vasárnapi mérkőzés 18 órakor kezdődik a Bujtosi Csarnokban, a Nyíregyházi TV pedig hétfőn felvételről közvetíti a meccset.
Dankó L., nyiregyhaza.hu