Fogyatékkal Élők Megyei Sporttalálkozója
Szombaton ragyogó napsütésben rendezték meg Nyíregyházán a Városi Stadionban a “Fogyatékkal Élők Megyei Sporttalálkozóját”. A sikeres sportrendezvényt már hagyományosan minden évben ősszel a Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Fogyatékos Sportolók Szövetsége
A sikeres sportrendezvényt már hagyományosan minden évben ősszel a Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Fogyatékos Sportolók Szövetsége a Nyírsuli Kft. együtt rendezi meg. Ezen a hétvégén is több mint 150 induló mérhette össze a tudását lengő tekében, kislabda dobásban, célba dobásban, boccaiciában, kerekesszékes ügyességi versenyben, kispályás labdarúgásban, 60 méteres síkfutásban és sakkban.
A jó hangulatú nap végén nemcsak a legjobbak részesültek éremdíjazásban, hanem a szervezők az összes versenyzőt egy-egy emlékéremmel jutalmaztak meg az elért eredményeikért.
Az eredmény letölthető a mellékleteknél!