Edzőtáborban a Fatum-Nyírsuli
A héten sem lazsálnak a Fatum-Nyírsuli röplabdás lányai. Az egész hetet kemény edzéssel töltik Gyulaházán. A reggelit követően, fél tíztől délig, majd délután az ebéd után több, mint kétórás edzésen izzadnak a nyíregyházi lányok
A héten sem lazsálnak a Fatum-Nyírsuli röplabdás lányai.
Az egész hetet kemény edzéssel töltik Gyulaházán. A reggelit követően, fél tíztől délig, majd délután az ebéd után több, mint kétórás edzésen izzadnak a nyíregyházi lányok, így készülve a következő bajnoki szezonra. Az este folyamán ússzással és szaunázással lazítanak a másnapra.
A csapat egy születésnapot is ünnepelt. SitkuTamara egy híján húszéves lett. És még egy meglepetés várt a nyíregyházi röplabdás lányokra. Nemrég látogatás céljából hazaérkezett BotosFruzsina, a Fatum-Nyírsuli korábbi játékosa, Kanadából, akit a lányok nagy-nagy örömmel fogadtak.