Pózoltak a röpis lányok
Az elmúlt héten a sportág népszerűsítése érdeklében kamera elé álltak a már következő bajnoki szezonjukra készülő nyíregyházi röplabdás lányok. A Fatum – Nyírsuli röpisei kissé megilletődve érkeztek a fotózásra
Videoklip és autogram kártya készül a Fatum-Nyírsuli röplabdásairól.
Az elmúlt héten a sportág népszerűsítése érdekében kamera elé álltak a már következő bajnoki szezonjukra készülő nyíregyházi röplabdás lányok. A Fatum – Nyírsuli röpisei kissé megilletődve érkeztek a fotózásra, illetve a forgatás helyszínére, a Nyíregyházi Televízió stúdiójába és a megújuló Bujtosi Szabadidő Csarnokba. A kezdeti izgalmak hamar tovaröppentek. A jó hangulatú fotózást a röplabdás lányok nagyon élvezték és megcsillogtathatták a pályán kívüli képességeiket is. Az elkészült fotókból és filmből autogramkártya és videóklip készül majd.
Az elkészült autogram kártyákhoz a szurkolók a bajnokság kezdetén – október elejétől – juthatnak hozzá.