Szépkorúak Olimpiája – Várják a jelentkezőket!
Szépkorúak Olimpiája - Várják a jelentkezőket!
Nagyszabású sportrendezvényre készül Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Nyírsuli Kft. Első ízben kerül megrendezésre a Szépkorúak Nyíregyházi Olimpiája 2014. szeptember 4. csütörtökön regggel 9 órától a Városi Stadionban.
Első ízben kerül megrendezésre a Szépkorúak Nyíregyházi Olimpiája 2014. szeptember 4. csütörtökön regggel 9 órától a VárosiStadionban. A rendezvény előkészítéseként a napokban a szervezők, DóróErika, Nyíregyháza MJV Társadalmi kapcsolatokért felelős munkatársának, BírónéNádasi Marianna és DajkaLászló, a NyírsuliKft. sportszervezőinek meghívására a stadionban találkoztak a nyíregyházi nyugdíjas klubbok vezetői, és tájékoztatást adtak a rendezvényről.
A szervezők ezúton is várják a nyíregyházi “szépkorúakat” egészen augusztus 28.-ig, a Nyíregyházi Naplóban, a NyírsuliKft., a Buszacsa honlapján található nevezési lapon megjelent elérhetőségeken.