III. Országos Delfin Bajnokság
Hét Nyírsulis úszó képviseli a nyíregyházi színeket hétvégén a III. Országos Delfin Bajnokságon, Szombathelyen.
A megmérettetést a tavalyi évhez hasonlóan a Szombathelyi Vízmű SC szervez, melynek rendezési jogát az egyesület két évre nyerte el. A 2004-2005-ös születésű fiú és lány úszók között belecsap a hullámokba a nyíregyházi Cserfalvi Olaf, Szakács Adorján,Nagy Márton, Kondor Márton; a lányok mezőnyét erősíti Török Ninetta, Sebők Vivien és Tomasovszky Emese.
A 9 és 10 éves gyerekek 100 méter gyors, mell, hát és pillangó úszáson, valamint 200 gyorson és háton, vegyesen, 400m gyors és 4×50 gyors- és vegyes váltóban versenyeznek.
A kétnapos verseny célja, a 2014. évi Delfin korosztályos úszóbajnoki címeinek és helyezéseinek eldöntése.
Hajrá gyerekek! Hajrá Nyírsuli! Hajrá Nyíregyháza!