3 arany, 5 ezüst és 3 bronzérem Miskolcról
A Nyírsuli úszói szép teljesítménnyel zárták az elmúlt hétvégén Miskolcon megrendezett MVSI Kupát. A versenyek délelőtt fél tízkor kezdődtek és villanyfénynél értek véget, este 10 órakor.
11 érmet szereztek a Nyírsuli úszói a MVSI Kupán Miskolcon.
Buskó Csenge 200 gyorson ért elsőként célba, Szurvocsák Ivett 100 mellen állhatott fel a dobogó legfelső fokára, míg a fiúknál Cserfalvi Olaf 50 pillangón szerzett aranyérmet. A hosszú sikeredett versenyen öt ezüstöt is begyűjtöttek a fiatalok és három bronzérem is született.
– Az úszóink nem tudok panaszt tenni, hozták a formájukat. A sok érem mellett számos negyedik, ötödik és hatodik helyet is szereztek és több aranyjelvényes szint is született. – mondta Gyula Sándor, a Nyírsuli Kft. úszószakág vezetője.