Junior döntő Nyíregyházán – Második nap
Változatos, hatalmas küzdelmek jellemezték a Junior röplabda döntő mérkőzéseit szombaton.
A lányoknál a házigazda, Fatum-Nyírsuli az UTE lányaival vágott neki a nagy harcnak a négyközé kerülésért. A nyíregyháziak nagyon bizonyítani akartak, emiatt görcsösre sikeredett a játékuk, emiatt igen nehézkesre sikeredett a mérkőzés, az UTE  3:1-re megnyerte a meccset. A Fatum-Nyírsuli csapatának szombaton eldőlt, hogy nem jut be a keresztjátékba, így már csak az ötödik helyéért játszhatnak vasárnap reggel fél kilenctől a kaposváriakkal, miután  a dunántúliak is kikaptak a békéscsabától. A lányoknál a nap végére kialakult, hogy ki került az első négybe. A dobogós helyekért a TF, a Vasas, az UTE, valamint a Békéscsaba került be. A fiúknál az első nap után a másodikon kemény mérkőzéseket láthatott a közönség, szinte gladiátorként küzdöttek a csapatok, hogy bekerüljenek az első négybe. Estére a srácoknál is megszületett a négyes: Kecskemét, Szolnok, Dunújváros és a Kaposvár került be a legjobbak közé.