Junior döntő Nyíregyházán – Harmadik nap – Délelőtt
Junior döntő Nyíregyházán - Harmadik nap - Délelőtt
Reggel fél kilenckor a Bem Iskola tornaterme már a Junior Röplabda Döntő mérkőzéseitől volt hangos. A napot a Fatum-Nyírsuli csapata kezdte a kaposvári lányokkal. A cél az ötödik hely elérése volt.
A napot a Fatum-Nyírsuli csapata kezdte a kaposvári lányokkal. A cél az ötödik hely elérése volt. A hazaiak mindent beleadtak, az eredmény nem is váratott sokáig magára, 3-0-ra nyertek a nyíregyháziak, így most már biztos,hogy a Nyírsuli csapata az ötödik helyen fejezte be a bajnokságot. A lányoknál eközben elkezdődött a szoros küzdelem a bronzéremért. A két csapat az UTE és a Békéscsaba.
A fiúknál is a délelőtt megszületett  az ötödik és hatodik hely tulajdonosa. Az ifjúsági döntőn a Sümeg az ötödik, a Dág a hatodik lett. Közben zajlanak a mérkőzések  bronzéremért. A dobogó harmadik fokáért a Kecskemét mérkőzik a Kaposvárral.