Harmadik lett a Nyírsuli
Három napon keresztül, május 16-18.-ig Kecskemét adott otthont a Dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság és Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokságának, az Árpádvárosi Sportcsarnokban.
Bronzérmet szerzett a Nyírsuli csapata a röplabda OGYB-n.
Pénteken, az első napon a megnyitót követően az elődöntőkre került sor. A lányoknál, a Nyírsuli, a Vasas, valamint az Eger mérkőzött meg. A Vasas mindent vitt, az első napot az első hellyel zárták.
A második napon a keresztbe játszással folytatódtak a küzdelmek. A gyengébbik nemnél a Nyírsuli nagy meglepetésre, 3:1-re hatalmas győzelmet aratott az Újpest ellen.
A lila-fehérek az első szettet még simán vették a nyíregyházi lányok ellen, a mérkőzés három játszmáját azonban már nem tudták magukhoz kaparintani, hiszen a nyírségiek nem hagyták magukat és mint egy oroszlán küzdöttek a győzelemért. A bravúr nem folytatódott tovább szombaton, a Vasas ellen már vereséget szenvedett a Nyírsuli.
A döntő napján, vasárnap a nyíregyháziak az Eger ellen vívták meg harcukat a bronzéremért, méghozzá 0:2-ről fordítottak 3:2-re, ezzel pedig a dobogó harmadik fokát sikerült megszerezniük Balogh István csapatának.A végeredmény:

Vasas
Békéscsaba