Döntőben a Nyírsuli serdülő röpis lányai
A junior röplabdázó nyíregyházi lányok után a Nyírsuli serdülő csapata is a döntőben küzdhet meg a legelőkelőbb helyezésért.
Május 11.-én, vasárnap Budapest adott otthon az Országos Serdülő Bajnokság elődöntőjének, ahol a Nyírsuli serdülői  nagy csatát vívtak a Békéscsabával, az Egerrel, valamint az UTE csapatával.
– Három mérkőzést játszottunk. A békéscsabai lányoktól 3:1-re kikaptunk. Majd következett az Eger. Őket nagy játszmában 3:1-re megvertük. Végül, a nap utolsó játékát az UTE csapatával vívtuk meg. Egy szett kellett a döntőbe jutásért, amit sikerült megszereznünk, a budapestiek  azonban két szettben jobbnak bizonyultak, így 3:1-re nyerték a játszmát. – mondta Erdősné Balogh Erika, a Nyírsuli röplabda szakág vezetője, aki hozzátette, hogy a lányok megküzdöttek a végső megmérettetésért. A legjobb helyezésért a Nyírsuli lányain kívül a Vasas, a Békéscsaba, a Kecskemét, a Gödöllő valamint a TF KRA csapata mérkőzhet meg egymással.
A döntős csapat: Ilyés Emese, Miholecz Melitta, Félegyházi Viktória, Kovács Eszter, Nagy Blanka, Szabó Daniella, Schwegler Gerda, Szerényi Gréta, Simon Boglárka, Rák Dalma, Sitku Renáta
Edzők: Erdősné Balogh Erika, Kőhalmi Richárd