4 arany, 2 ezüst és 2 bronz Egerből
Szombaton került megrendezésre  utánpótláskorú úszók tradicionális versenye Egerben. A rangos megmérettetésen összesen 30 egyesület 463 versenyzője állt fel a rajtkőre, köztük a Nyírsuli három kiváló úszója
8 érmet szereztek a Nyírsuli úszói az Agriasprint versenyen Egerben.
Szombaton került megrendezésre utánpótláskorú úszók tradicionális versenye Egerben. A rangos megmérettetésen összesen 30 egyesület 463 versenyzője állt fel a rajtkőre, köztük a Nyírsuli három kiváló úszója; Buskó Csenge, Molnár Laura és Szurovcsák Ivett. Túróczy Robi tanítványai  igencsak kitettek magukért, sorra nyerték meg a számokat. Buskó Csenge 50 gyorson és 100 m gyorson állt a dobogó legfelső fokán. Csengének 100 m pillangón is sikerült beúszni az érmesek közé,a két aranyérem után egy bronzérmet is szerzett. Szurovcsák Ivett 50 m és 100 m mellúszáson bizonyította be, hogy ő legjobb. Molnár Laura pedig az ezüst- és a bronzérem gyűjteményét gazdagította. 50 m és 100 m gyorson ezüstöt, 50 m pillangón bronzérmet szerzett, valamint egy hatodik helyezést ért el 100 m háton.Eredmények: