OviLIMPIA a Városi Stadionban
Eredmények! 18 nyíregyházi óvoda, több mint 200 gyermektől volt ma hangos a nyíregyházi Városi Stadion.
Az immár hagyományossá vált versenyen a kis ovisok 60 méteren valamint 200 méteren mérhették össze a tudásukat, de volt kislabdahajítás és 4X100 váltófutás is. A versenysportolókat meghazudtoló ügyességű kicsiket a szurkoló gyerekek hangos buzdítással segítették a legjobb eredmények elérésért a több mint három órás versengés alatt.
A megmérettetések végén senki sem távozott üres kézzel, hiszen a szervezők minden résztvevő kis csemetét emlékéremmel díjaztak a részt vételért, a legjobbak pedig éremdíjazásban részesültek.
Eredmények megtekintető a mellékleteknél!