Felemás sikerek
Felemásra sikeredett a múlt vasárnap Tarnavölgyi Gergely csapatának az Erima Gyermekbajnokság 7. fordulóján, Nyíregyházán.
A Fehérgyarmat átrohant rajtuk, a Kisvárdát maguk mögé utasították
– Az első meccset a szó szoros értelmében átaludtuk, így átrohant rajtunk a Fehérgyarmat. Ezután már egy kicsit összekapták magukat a fiúk, de így is csak egy időntúli szabaddobás góllal sikerült megnyernünk a második meccset. Ezzel átszakadt egy gát, ezzel pedig a harmadik meccset simán hoztuk a Kisvárda ellenében. Bár tartalékosak álltunk fel, mégsem voltam elégedett a látottakkal – értékelt Tarnavölgyi Gergely edző, aki hozzátette: a régiós bajnokságnak vége, de nem pihennek a srácok, hiszen edzőmeccsek és (várhatóan) egy hazai rendezésű torna még vár rájuk május végén.
Eredmények:Fehérgyarmat „A”-Nyírsuli 21-10Nyírsuli-Fehérgyarmat „B” 16-15Kisvárda-Nyírsuli 16-19