Szombaton ismét  Szabolcs Takarék Nyuszi Futás
Idén, a hagyományokhoz híven immár a 23. alkalommal ismét megrendezi a Nyírsuli Kft. a Szabolcs Takarék Nyuszi Futást Nyíregyházán, a Városi Stadionban.
A programok ezúttal is egy közös bemelegítéssel kezdődnek. – tájékoztatta a résztvevőket Dajka László, az esemény főszervezője a Nyuszi Futás hétfői sajtótájékoztatóján, miután Sitku Ernő, a Nyírsuli Kft. szakmai igazgatója köszöntötte a megjelenteket.
A családokat ezúttal egy közös zumbázásra invitálja Kalapos Tamás, majd következik a 400 méteres futás hírességekkel. A versenyszámokat legelőször az ovisok 300 métere nyitja majd meg, a legkisebb iskolásoknak 400 métert, a nagyobbaknak 600 métert kell teljesíteni. A szervezők az anyukákra és apukákra is gondoltak, akik a csemetéikkel együtt benevezhetnek a 400 méteres családi futásra, majd az azt követő tojáselkapó versenyre.
A bátrabb fiúkra locsolkodó versmondó verseny is vár.  –tette hozzá Dajka László, aki megemlítette, hogy minden résztvevő tombolát kap majd és közel 100 értékes nyeremény vár minden indulóra.
A tájékoztatón ezt követően köszöntette a sajtó munkatársait Bede József, a Szabolcs Takarék Elnök igazgatója, aki elmondta, hogy örömmel támogatják ezt az eseményt, mely Nyíregyházán nagy népszerűségnek örvend.  Dusinkszki József, a Nyíregyházi Kenyérgyár ügyvezetője  csatlakozott az elmondottakhoz, majd hozzátette, hogy reméli, hogy az időjárás is a kegyeibe fogadja a Városi Stadionba kiérkező családokat és a szervezőket és reméli, hogy minél többen megízlelhetik a finomabbnál finomabb termékeit a cégnek, s ezzel is egy kis erőt adnak a nagy versengéshez.
A Nyuszi Futást, április 19.-án, szombaton 10 órakor kezdődik a Városi Stadionban.