Kettős NYÍRSULI-s siker

Hétfőn rendezték meg a nyíregyházi Bem iskolában az U-14-es kézilabdázók régiós bajnokságának hatodik fordulóját, melyen elsöprő NYÍRSULI-s győzelem született. Az első helyet Hanufer Sándor, míg a másodikat Tarnavölgyi Gergely „fiai” szerezték meg.
Eredmények:
– Elégedett vagyok a srácokkal, főleg védekezésben javultak sokat az előző fordulókhoz képest. Támadásban végre bátrabban kézilabdáztak, ami azt eredményezte, hogy legyőztük például azt a fehérgyarmati csapatot, akiktől a legutóbbi meccsünkön sima vereséget szenvedtünk – összegezte a hétfői fordulón látottakat Tarnavölgyi Gergely edző.