Vollé 2020! – Röpsuli Verseny Nyíregyházán
Több száz kis röplabdás gyermek ütötte a labdát március 2.-án Nyíregyházán a Magyar Röplabda Szövetség Vollé!2020 – Röpsuli programjának keretében a Bem József Általános Iskolában.
A megmérettetésre – mely a Nyírsuli Kft. közreműködésével jött létre – Nyíregyházáról, Besenyszögről, Hajdúböszörményből és Hajdúdorogról érkeztek csapatok gyermek, mini és szuper mini kategóriában.
A résztvevő csapatok:

Arany – Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium (Nyíregyháza) – Tolnainé Svecz Orsolya
Bem – Nyíregyházi Bem József Általános Iskola (Nyíregyháza) – Szekér Lászlóné
Chiovini – Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola (Besenyszög) – Elbakour Bernard André
Eötvös – Hajdúböszörményi Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Hajdúböszörmény) – Kiss Imréné
Móricz – Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola (Nyíregyháza) – Moravszki Gyuláné
Szent Bazil – Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola (Hajdúdorog) – Kalaposné Seres Emese

Végeredmény
Gyermek kategória:

Bem József Általános Iskola(Nyíregyháza)
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola (Hajdúdorog)
Eötvös J. Ált. Isk. és Alapf. Műv. Isk. ( Hajdúböszörmény)