Derekasan küzdöttek
A másodosztályú junior bajnokság keretei között fogadta a Nyírsuli junior csapatát a PLER Budapest a hétvégén.
– Derekasan küzdöttek a „fiaim”. Nem voltunk elég agresszívak, a védekezésünk határozottabb is lehetett volna. A támadásba viszont nem voltak problémáink. – mondta Kaplonyi Zoltán, a csapat edzője, aki hozzátette, hogy az első félidőt a hullámvölgyek jellemezték, és csak három gól  hátránnyal várták a folytatást. A második félidő első perceiben hetes-párbajt folytatott a két együttes, ebből a nyíregyházi fiaink jöttek ki jobban. A csapatmunkának köszönhetően azonban a második félidő derekán mi, nyíregyháziak átadtuk a vezetés lehetőségét a PLER csapatának. Az utolsó tíz percben eldőlt, hogy mint ősszel, itthon, most is a budapestiek viszik el a pálmát.
NBI/B junior korosztály, alapszakasz, 19. forduló – 2014. március 16., vasárnap
Budapest, Lőrinci Sportcsarnok V.: Ihász, Szakállas PLER-Budapest II – NYÍRSULI 34-29 (15-12) PLER-Budapest II: Balogh Á., Vízler B. 2 (1/1), Ferencz 5, Farkas T. 1, Somogyi, Sápi 2, Szöllősi O. 3, Fábián, Balogh L., Mészáros M. 7 (1/0), Glózik 8 (2/1), Kedves H. 3, Szakács Á., Györkő 3. Edző: Horváth Attila
NYÍRSULI: Dzsugán, Dudás R., Manazya, Orbán F., Bor M. 5, Illés T. 10 (7/6), Tiba Sz., Ruzsinszki 3, Darkó B. 1, Jobbágy 3, Kopjári, Szedlacsek, Takács D. 4, Garai 3. Edző: Kaplonyi Zoltán
Fotó: Papp Csilla